Stoły składane

Stoły składane

Jest kategoria miejsc, w których organizowane są rożne spotkania a ilość uczestników podlega wciąż rotacji. Takim właśnie miejscem może być sala bankietowa. Jak ją wyposażyć, aby bez względu na liczbę uczestników, zawsze wyglądała na zorganizowaną i wyróżniała się estetyką? Optymalnym pomysłem stają się stoły składane. Jest to specyficzna kategoria stołów, które wykorzystują specjalną składaną konstrukcję i równocześnie doskonale integrują się z otoczeniem. Właśnie takie stoły znajdą Państwo w naszym sklepie.

Czy takie stoły są trwałe? Jeżeli mowa o naszych stołach, bez wątpienia tak. Szczególną wagę przykładamy bowiem do odpowiedniej konstrukcji ramy. Istotny dla nas jest stworzony projekt, który uwzględnia najmniejsze detale a także materiał, z którego jest wyprodukowana. Dzięki temu rama jest wyjątkowo sztywna i równocześnie niezwykle wytrzymała. Wytrzymałość ta wiąże się także z zamontowanym w ramie mechanizmem składania. To właśnie on jest odpowiedzialny za odpowiednie przenoszenie obciążeń konstrukcji a także łatwość składania. W projekcie uwzględniliśmy fakt, że powinny składać się z łatwością. Zależało nam, aby opracować system, który bez użycia siły pozwoli szybko i wygodnie w wyznaczonym miejscu rozstawić i złożyć dowolną liczbę stołów.

Kolejną wątpliwością, którą pragniemy rozwiać jest pytanie, czy przy nieustannym składaniu stołów i ich rozkładaniu służyć stoły wykażą się taką samą trwałością, jak stoły stałe. Wiele osób sądzi wręcz, że taka eksploatacja przełoży się na ich gorszą wytrzymałość. W rzeczywistości jednak ten problem nie dotyka naszych produktów. Fundamentem ich niezwykłej wytrzymałości są bez wątpienia elementy wzmocnieniowe oraz zaawansowane i sprawdzone technologie.

Oprócz gwarancji jakości mebli, dajemy też gwarancję ich bezpiecznej dostawy. Zależy nam na tym, aby zamówione meble trafiły do rąk klienta w idealnym stanie i zawsze wtedy, kiedy chce. Dlatego posiadamy własną flotę, która na nasze zawołanie jest praktycznie 24h na dobę. Doskonale znamy nasze samochody i ręczymy za naszych pracowników. Proces realizacji w jak najkrótszym terminie u nas staje się faktem.


Ocena: 4,67/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.355963, Długość geograficzna: 18.208889999999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 29 (ostatnio: 27.07.2018 16:15:12)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 25.06.2017 14:02:59)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment