Sklep z firanami Katowice

Sklep z firanami Katowice

Zlokalizowany w Mysłowicach, niedaleko od centrum Katowic Salon Firan „SEBA” to jedna z najdłużej działających firm branży dekoracyjnej w tej części śląska. Przestronny sklep mieści wytwory z przeróżnych grup towarowych:

rolety

– firany

– narzuty na meble

– dywaniki łazienkowe

– pościele

Okazała oferta upraszcza Klientom zakup zestawu dekoracji do swojego mieszkania w jednym sklepie. Znaczącym aspektem jest tu też możność skorzystania z kompetentnej pomocy załogi Salonu Firan, zarówno przy doborze ozdób jak i ich ewentualnym dopasowaniu do specyficznych wymogów (dzięki możliwości szycia zasłon na miarę).

Przedsiębiorstwo oferuje też możność przeprowadzenia całościowych realizacji, z których część można znaleźć w właściwym dziale witryny internetowej.

Warto dopowiedzieć, iż artykuły oferowane przez sklep z firankami to towary uznanych w kraju jak i za granicą producentów: Eurofirany Greno, Bojanek czy InterDecorPro.

W najbliższym czasie zamierzane jest uruchomienie sklepu internetowego, na łamach którego Klienci z całej polski mogliby kupić asortyment oferowany przez Salonik Firan.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.23849990000001, Długość geograficzna: 19.114900000000034

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 03.04.2019 07:24:55)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment