Karl storz z sklepu endoskopy medyczne.eu

Karl storz z sklepu endoskopy medyczne.eu

W Koszalińskiej firmie ServiceTech mogą Państwo zakupić profesjonalny sprzęt medyczny i aparaturę do chirurgii endoskopowej przez sklep endoskopy-medyczne.eu . Sklep ServiceTech jest w stanie zrealizować zamówienie na każdy typ optyki endoskopowej w wersjach autoklawowalnej.

Oprócz endoskopów medycznych zamówią tu Państwo: monitory medyczne , źródła światła zimnego, kompletne tory wizyjne, światłowody do endoskopów zwykłe oraz autoklawowalne, resektoskopy, płaszcze endoskopowe, narzędzia do laparoskopii: graspery, szczypce, klipsownice, nożyczki, disektory , elektrody , uretrotomy optyczne , monitory medyczne i dużo wiecej.

Firmowy sklep posiada najwyższy poziom ceny do jakości na Polskim rynku i jako jedyni sprzedajemy endoskopy wyprodukowane w technologii okien lutowalnych w tak wyjątkowo dobrej cenie. Firma ma swój serwis, proponuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanego sprzętu medycznego w wyjątkowo konkurencyjnych cenach dopasowanych do polskich realiów. Naturalnie często wpływ na decyzje o zakupie sprzętu ma dobry i szybki serwis. Dla nowych klientów planujących zakup pełnej wieży endoskopowej, torów wizyjnych przygotowaliśmy specjalną ofertę a dla powracających klientów mamy duże rabaty oraz darmowe przeglądy sprzętu


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.96188, Długość geograficzna: 16.594930999999974

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 37 (ostatnio: 05.03.2018 15:15:10)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment