Filmiki o tym jak zgasł ogień

Filmiki o tym jak zgasł ogień

Filmoteka starannie selekcjonowanych smiesznych filmów z sieci. Czasami ktoś wgrywa do sieci film z urlopu w którym ironiczny sposób przewraca się albo przedstawia podobną bardzo zabawną sytuację.

Niewiele osób wie że wiele tych filmów w necie w zasadzie nie zniknie. Takie video modyfikowane są i przerabiane na tysiące zabawnych możliwości. W serwisie publikujemy tylko te najbardziej wartościowe filmy które udało się znaleźć w necie. Rozrywkowe filmiki pogrupowane są w specjalne kategorie śmieszne bajeczki i mnóstwo innych filmików zobacz bo promujemy tylko te najbardziej zabawne.

Czasem film nie udany określa się mianem spalonego filmu, natomiast nie bardzo śmieszny film zazwyczaj nazywamy sucharem. U nas nie znajdziesz sucharów. Pamiętaj że to co cieszy Ciebie, nie nie musi bawić innych no więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Chamskie filmiki na których brat nagrywa siostrę czyniąc jej jakiś głupi kawał, albo kolega wywija dowcip współlokatorom z akademika i wszystko nagrywa i wrzuca do internetu.

Innym gatunkiem filmów jaki zobaczysz w zasobach serwisu jest kompilacja wszelkiego rodzaju upadków czyli zebranych najśmieszniejszych wypadków jakie dało się się nagrać kamerą. Polecamy zobaczyć jak zgasł znicz olimpijski bowiem jest to jedne z popularniejszych filmów w serwisie.

Jeżeli śmieszny film jest zrozumiały tylko dla określonej grupy oglądających np. kolesi z pracy czy też policjantów wcale musi oznaczać że nie jest śmieszny dla pozostałych. W zestawieniu filmów prezentujemy filmy według np. popularności o konkretnych osobach np. o jakimś kosmicie, lub też o medialnym wydarzeniu, premierze czy przeróbce jakiegoś wydarzenia. Popularność tematyczna filmów zmienia się szybko, w określonym czasie ujawniają się wciaż nowe filmy stanowiące formę zabawnego komentarza wobec otaczającej nas rzeczywistości.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 55 (ostatnio: 19.05.2018 06:36:00)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment