Czyszczenie rur szczecin – Pogotowie Kanalizacyjne

Czyszczenie rur szczecin - Pogotowie Kanalizacyjne

Nie ma takiej rury kanalizacyjnej, której nie można odetkać … ?

Firma świadczy specjalistyczne usługi udrażniania kanalizacji metodą mechaniczną czyli spiralą elektryczną, uważaną za najbezpieczniejszą w użyciu przy czyszczeniu kanalizacji wewnątrz obiektów.

Jako jedni z pierwszych w Szczecinie zaczęliśmy wykorzystywać kamery inspekcyjne do pracy w trudno dostępnych instalacjach. Nawet od fi 50 z kolanami 90 stopni!!

Pozwala nam to ocenić stan rur oraz wykryć ewentualne uszkodzenia rur kanalizacyjnych, będące powodem zatorów w instalacji.

W ramach usług Pogotowia Kanalizacyjnego udrażniamy i „kamerujemy” instalacje kanalizacyjne w domach, mieszkaniach czy obiektach wielkopowierzchniowych. Na przestrzeni lat wyrobiliśmy sobie opinię rzetelnego i fachowego usługodawcy. Dzięki doświadczeniu i sumienności możemy poszczycić się stałymi klientami wśród szczecińskich firm produkcyjnych i usługowych, spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości, sieci handlowych, hal sportowych i osób prywatnych. Usługi świadczymy na zasadzie pogotowia kanalizacyjnego na terenie Szczecina i okolic jak Mierzyn, Zieleniewo, Stare Czarnowo, itp. Bywamy także w Niemczech, gdzie wielu naszych rodaków kupiło mieszkania i domy niedaleko


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.441036542099575, Długość geograficzna: 14.537315368652344

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 27.11.2017 12:40:38)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment