Blachy aluminiowe

Blachy aluminiowe

Spółka Metall-Expres od 2003 roku zajmuje się dystrybucją metali nieżelaznych, na obszarze całej Unii Europejskiej. Domeną firmy są wyroby z aluminium, mosiądzu a oprócz tego miedzi. Do tego przedsiębiorstwo zajmuje się też dystrybucją produktów z brązu, ołowiu, cynku, cupalu a oprócz tego stali nierdzewnej. W propozycji firmy można też wyszukać złom i pokrycia dachowe.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą wyrobów hutniczych, dla przemysłu energetycznego, lotniczego, mechanicznego, motoryzacyjnego, budowlanego i kolejowego. Wszystkie produkty firmy, są najwyższej jakości, trwałe, solidnie wykonane, odporne na różnorodne zewnętrzne czynniki.

W propozycji firmy Metall-Express, można wyszukać między innymi blachy, taśmy, płaskowniki, profile, teowniki, ceowniki, kątowniki, druty, rury i tym podobne. Dostępne w propozycji blachy aluminiowe, są dostępne w 2 wariantach – zimno i gorąco walcowane. Mogą one być wysyłane w zwojach czy też w arkuszach, wedle życzenia klienta. Oferowane są również w postaci gładkiej, jak a oprócz tego wzorkowanej. Blachy te mogą być produkowane z aluminium niestopowego a oprócz tego stopowego, o różnych stopniach utwardzenia. Można je zamówić w dowolnym rozmiarze a oprócz tego w w największym stopniu nietypowych gatunkach.

Co więcej przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom takie dodatkowe usługi jak:

foliowanie blach, przewijanie taśm, cięcie na wymiar prętów i rur, wykonywanie detali a oprócz tego własny transport zamówionego towaru. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak a oprócz tego firmy, działające w różnych branżach. Przedsiębiorstwo cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego że od lat realizuje usługi na wysokim poziomie a oprócz tego gwarantuje towar najlepszej klasy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 26.08.2019 19:44:52)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment