Barman na wesele

Barman na wesele

W życiu niemal każdego z nas nadchodzi chwila, gdy wychodzimy za mąż/żenimy się – to wydarzenie jest prawie zawsze najbardziej znaczące w naszym całym życiu, z tego powodu przygotowania do tej imprezy zaczynają się już wiele miesięcy (a czasem i lat) wcześniej. Jak zaprojektować zawarcie swojego związku i wesele? Na pewno tyle istnieje wizji, ile ludzi zawierających związek małżeński. Miejsc, gdzie wypada zorganizować tą jakże wzniosłą uroczystość jest mnóstwo, podobnie jak kapel muzycznych czy możliwości jedzenia na weselu – i dokładnie na tym zagadnieniu warto się zatrzymać, gdyż jedzenie na weselu jest tak samo istotną składową imprezy co kapela czy sami młodzi.

Obecnie oprócz standardowych zestawów obiadowych czy zakąsek istnieje wiele sposób urozmaicenia cateringu organizowanej imprezy – różnej maści stoły wiejskie i swojskie, tańczące prosiaczki czy rzeczne sushi są już standardem, jednak nie do każdej imprezy pasują – w przeciwieństwie do dobrego barmana na wesele, który urozmaici bez wyjątku każde wesele!

W jaki sposób szukać ekipy, której barmani na wesele dojadą bez opóźnień i w komplecie? Trzeba opierać się na opiniach naszych przyjaciół, jak również innych znalezionych w sieci, szczególnie w serwisach ślubnych. Pamiętać trzeba, że nie należy ufać im w stu procentach, bowiem kilka opinii może być generowana sztucznie lub sponsorowana, lecz co do zasady takie wypowiedzi na pewno dadzą nam dużo rozeznania na rynku. Poziom usług ekipy, od której chcemy wziąć barmana na wesele w prosty sposób można zweryfikować – większość z tych firm bez problemu zapewni nam możliwość nienachalnego zajrzenia na inne wesele, na którym będzie pracować ich barman, abyśmy mogli sprawdzić go w akcji.

Barmani na wesele zawsze są odpowiednio ubrani (koniecznie biała koszula z długim rękawem i duża mucha + czasem dodatkowe ozdoby), w czasie wesela natomiast dobry barman potrafi dopasować tak samo swoje zachowanie, jak i prezencję do bawiących się gości (np. pozbywając się muchy i delikatnie rozpinając koszulę), jednak przenigdy nie weźmie żadnego drinka do ust w czasie trwania wesela.

Warto również zweryfikować inne możliwości barmana na imprezę – czy posiada własną zastawę, odpowiednio dużą ilość kieliszków do obsługi naszych gości oraz przede wszystkim – lista drinków, jakie ma w ofercie. Najczęściej jest bowiem tak, że popularny drinkbar weselny to jedynie drinków i tyle, a życzenia specjalne gości są zbyt dużym wyzwaniem. Sztandardowym hasłem dobrego barmana na imprezę powinno być „Zrobimy dla Ciebie każdego drinka!”, a lista drinków na drinkbarze weselnym to jedynie sugestią dla niezdecydowanych gości na naszym weselu.


Ocena: 3/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.1005941, Długość geograficzna: 20.620149099999935

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 35 (ostatnio: 23.11.2018 06:15:41)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 28.05.2016 04:00:39)

Podlinkuj wpis:

Leave a comment